zabezpieczenia

O firmie

Firma AL-TECH Biała Podlaska powstała w 2010 r. Założycielem i właścicielem firmy jest Jarosław Pawluk, który zanim otworzył własną działalność gospodarczą przez ponad 8 lat pracował i zdobywał doświadczenie w branży zajmującej się systemami zabezpieczeń. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu i wiedzy technicznej, firma AL-TECH Biała Podlaska gwarantuje Państwu profesjonalizm i wysoki poziom usługi. Realizowane przez nas systemy zabezpieczeń dostosowane są do potrzeb i możliwości klienta.

AL-TECH Biała Podlaska działa na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i wykonywania instalacji oraz serwisowania systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, domofonów i videodomofonów, instalacji elektrycznych czy kontroli dostępu. Zajmujemy się realizacją systemów o różnym stopniu zaawansowania - od prostych alarmów w domkach jednorodzinnych czy małych sklepach, po bardzo rozbudowane systemy zabezpieczeń w bankach, urzędach oraz firmach.

Zajmujemy się instalacją i konserwacją systemów alarmowych i monitoringu w mieszkaniach, domach, biurach, urzędach, bankach oraz w przedsiębiorstwach. Proponujemy Państwu instalacje nowoczesnych, sprawdzonych urządzeń najlepszych producentów. Stosujemy urządzenia renomowanych firm, takich jak DSC, PRO-SYS RISCO, SATEL, BCS, DAHUA, HIKVISION, NOVUS, INTROX, BOSCH, POLON-ALFA

Firma posiada koncesję MSW Nr L-0086/15 na wykonywanie dzizłalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego .